Publishing School w Krakowie

Firmy absolwentów

Adam Harasym

W WOLNYCH CHWILACH
odpoczywaj, my popracujemy nad Twoim wizerunkiem!
Jesteśmy studiem brandingowym. Zapewniamy kompleksową obsługę w nieustannym kreowaniu Twojej marki. W naszą pracę wkładamy serce oraz zaangażowanie. Dla każdego naszego klienta przygotowujemy indywidualny brief, aby dzięki naszej wspólnej pracy odniósł upragniony sukces. Istniejemy od 2011 r. Stacjonujemy w Krakowie, lecz w żadnym stopniu nie czujemy się ograniczeni w podjęciu współpracy także w innym rejonie Polski, bądź świata. Bardzo gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Adrian Szatkowski

ul. Miodowa 41
31-052 Kraków
biuro@zecernia.net
www.zecernia.net
Tel.: +48 794-026-502

W Zecerni specjalizujemy się w realizacji projektów graficznych i internetowych. Dostarczamy wysokiej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi internetowe, multimedialne i graficzne. W pracy kierujemy się sprawdzonymi zasadami typografii i projektowania graficznego. Patrzymy na potrzeby klienta pod kątem nowoczesnych i dynamicznych zmian jakie zachodzą w obecnych czasach. Wykorzystując pomysłowość, pasję i doświadczenie ułatwiamy firmom budowanie relacji z ich klientami. Wykonując usługi kierujemy się przede wszystkim wysoką jakością oraz terminowością.

Agata Gąsiorek

ul. Szczygla 15/1
30-716 Kraków
agata.gasiorek@ofka.pl
www.ofka.pl
Tel.: +48 502-282-413

"OFKA Desktop Publishing" zajmuje się kompleksową obsługą graficzną firm, klientów indywidualnych, agencji reklamowych, wydawnictw i drukarń.
W ofercie znajdują się:
– wydawnictwa dziełowe (skład książek, czasopism, broszur, materiałów konferencyjnych i szkoleniowych, przygotowanie okładek i reklam prasowych),
– projekty akcydensów (wizytówki, ulotki, katalogi, prospekty, plakaty),
– różnorodne formy reklamy zewnętrznej i wielkoformatowej (bannery, billboardy, roll-upy),
– identyfikacja wizualna firm (loga i logotypy, kolorystyka, druki firmowe),
– projekty ilustracji, rysunków i grafik.

Agata Kluzik


Kraków – Myślenice
agnieszka@kluzik.info
www.kluzik.info
Tel.: +48 663-98-48-67

Obsługa graficzna małych i średnich firm, a szczególnie: tworzenie logotypów, identyfikacji graficznej, składanie publikacji tekstowych, komputerowy retusz zdjęć i ilustracji, przygotowanie do druku ulotek, folderów reklamowych, broszur informacyjnych, wizytówek, metek, katalogów, plakatów, reklam gazetowych, drobnych opakowań oraz insertów do gazet i czasopism.
Ponadto projektujemy grafikę do internetu oraz strony internetowe wraz z ich aktualizacjami.

Aleksander Karkoszka

ul. Łobzowska 5/8
31-139 Kraków
biuro@lobzowskastudio.pl
www.lobzowskastudio.pl
Tel.: +48 692-415-237

"Łobzowska Studio" jest kreatywnym kolektywem, w którym zgodnie pracują: graficy, fotografowie, projektanci produktu, visual merchandisingu, wnętrz i specjaliści od reklamy. Nasze umiejętności, doświadczenie i pasja pozwalają sprostać nawet najbardziej niekonwencjonalnym wyzwaniom. Stawiamy na najwyższą jakość. Daje to Klientom, nawet najbardziej wymagającym, możliwość kompleksowej realizacji każdego zamówienia. Paleta naszych usług obejmuje:
identyfikację wizualną, projekty graficzne, serwisy internetowe, fotografię, projektowanie produktu, visual merchandising, ilustrację, przygotowanie do druku, kampanie reklamowe, social media.

Alicja i Grzegorz Bilińscy


Kraków
stud.oko@o2.pl

Tel.: + 48 501-360-817

Projektowanie wizualne obejmuje:
architekturę, wnętrza, design, architekturę krajobrazu, grafikę 3D i animację.

Ponadto tworzymy: scenografię, scenografię wirtualną oraz scenografię multimedialną.

Anna i Ireneusz Szandała

ul. Władysława Spasowskiego 2/15
31-139 Kraków
info@abarel.com
www.abarel.com
Tel.: +48 12-294-55-77

Abarel to studio produkcji filmowej, które koncentruje się na produkcji klipów wideo dla biznesu. Realizujemy zlecenia na zamówienie indywidualnych przedsiębiorców, jak również agencji reklamowych realizując zlecone projekty wideo. Współpracę możemy podjąć na każdym etapie pracy nad klipem; począwszy od scenariusza, przez realizację nagrań i montaż, aż na optymalizacji wideo kończąc. Niezależnie czy potrzebujesz pierwszego wideo do promocji swojej firmy, czy też potrzebujesz wideo by pokazać istniejące projekty by zabłysły na tle konkurencji – zaufaj nam. Zrobimy wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania.


Anna Karpińska

Sotilo Grafi-KA Anna Karpińska działa na rynku od 2016 roku. Zajmuje się przede wszystkim projektowaniem graficznym m. in logotypów, wizytówek, ulotek, zaproszeń ślubnych, plakatów, kalendarzy, banerów i roll-upów oraz projektowaniem stron internetowych. Podejmuje się różnych wyzwań. Wiele informacji jest umieszczone na stronie internetowej wraz z moim portfolio.
Pasją moją jest fotografowanie krajobrazu oraz zwierząt, a w wolnych chwilach piszę wiersze.


Antoni Wawszczakbiuro@aialf.pl
www.aialf.pl
Tel.: +48 692-635-455

Jesteśmy niegrzeczni – prasujemy po nadrukach! Dbamy o detale, ale nie  jesteśmy drobiazgowi. aialf to drukarnia termotransferowa i studio graficzne. Przenosimy na tekstylia, drewno, puzzle, papier, karton, świece (i inne trudne podłoża) nawet pełnokolorowe zdjęcia. Robimy nadruki foliami flex i flock (fluorescencyjne, odblaskowe i inne) oraz hot stamping. Oczywiście mamy też cyfrę i offset w konkurencyjnych cenach. Uwielbiamy pomagać i dzielić się wiedzą więc mamy w ofercie kursy IT i graficzne. Lubimy wymyślać i pracować – napisz, zrobimy to dla Ciebie :)
Nasze przykładowe produkty to: koszulki, nadruki na tekstyliach, naklejki w różnych kształtach i wiele innych...


Bartłomiej Bałaban
www.balabanart.pl
Tel.: +48 692-999-792

Fotografia Bartłomiej Bałaban

Specjalizuje się w portretach, aktach typu klasycznego i reportażach ślubnych. 


Dariusz Piasecki

ul. Gołaśka 12/31
30-619 Kraków
d.piasecki@piaseckiphotos.com
www.piaseckiphotos.com
Tel.: +48 511-895-772

Działam na polskim rynku od 2007 roku. Fotografia to moja pasja i sposób na życie. Specjalizuję się w: fotografii reklamowej: produkty, packshot, wnętrza, kulinaria, biżuteria, szkło, porcelana, tkaniny, bibeloty itp., fotografii reportażowej: fotorelacje z konferencji, meetingów, eventów, uroczystości, jubileuszy, ślubów itp., fotografii mody: sesje fashion & beauty, fotografii portretowej, fotografii podróżniczej, fotografii aktu. Zajmuję się też: zaawansowanym retuszem fotografii, renderingiem 3D na bazie fotografii, grafiką 2D oraz składem i przygotowaniem publikacji do druku.
Prowadzę również nowoczesny sklep internetowy z fotografią autorską www.photart.pl Prosty konfigurator pomaga w doborze eleganckiej oprawy dla wyeksponowania odbitek i druków fotograficznych wysokiej jakości.


Grzegorz Mociogregory@mocio.co
www.mocio.co
Tel.: +48 516-930-404

Projektant z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy w drukarniach, agencjach reklamowych i działach kreacji marketingowej. Współtwórca kreatywnej agencji WIDE HORIZON, przekształconej później w firmę MOCIO.CO - gdzie pracuje już samodzielnie dla swoich klientów jako UX / UI Designer. W projektowaniu ceni sobie minimalizm, użyteczność i pixel perfect.  

Jarosław Piskorz

ul. Zagłoby 11/1
31-980 Kraków
studio@jmpdesign.eu
www.jmpdesign.eu
Tel.: +48 12 686-70-85

Studio JMP Design specjalizuje się w składzie: czasopism, gazet, książek, oraz projektowaniu layoutów czasopism. Ponadto z dużą starannością wykonuje: identyfikację wizualną firm, kampanie prasowe, reklamę zewnętrzną, projektowanie graficzne i przygotowanie do druku publikacji książkowych, akcydensów, reklam prasowych. Kilkanaście lat doświadczenia pozwala nam profesjonalnie pomagać naszym klientom, wspierać ich naszą wiedzą wspólnie pracując nad wizerunkiem firmy klienta.


Katarzyna Kowalska

ul. Różana 10
39-300 Mielec
kkowalska.pg@gmail.com
www.kkowalska.com
Tel.:

Szeroko pojęte projektowanie graficzne: kompleksowe projektowanie identyfikacji graficznych firm, projektowanie publikacji i akcydensów wraz z przygotowaniem ich do druku, ilustrowanie, wykonywanie layoutów witryn internetowych i grafik na potrzeby Internetu.


Katarzyna Zydroń

ul. Wyszyńskiego 31/69
43-100 Tychy
katarzyna.zydron@gmail.com

Tel.: +48 512-211-858

Fotografia: reklamowa, portretowa, ślubna, fotografia mody, okolicznościowa.
Grafika i DTP: logotypy, ulotki, plakaty, pakiety wizualizacyjne, layouty.
Katalogi: skład katalogów, czasopism i folderów.
Reklama: outdoorowa, billboardy, reklama do gazet i czasopism, reklama do Internetu.

Krzysztof Sypka

ul. Kotucza 8
Rybnik
allprint@allprint.pl
www.allprint.pl
Tel.: +48 32 42-22-392

Drukujemy od ponad 20 lat wykorzystując: technologię typograficzną, hot stamping oraz druk cyfrowy. Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na najnowszą technologię zdobienia odzieży jaką jest DTG. To druk cyfrowy bezpośredni, na dzianinie.


Łukasz Depta i Kaja Twardy


Kraków
info@geo-grafika.com
www.geo-grafika.com
Tel.: +48 697-052-252

"Geo-Grafika" zajmuje się geoinformacją oraz specjalistycznymi prezentacjami multimedialnymi.
W ramach Systemów Informacji Geograficznej GIS, przy zastosowaniu specjalnego oprogramowania, wykonywane są: mapy turystyczne tradycyjne i cyfrowe do odbiorników GPS, pomiary GPS, bazy danych i analizy przestrzenne, szkolenia z zakresu GIS.
W ramach multiprezentacji firma specjalizuje się w fotografii, grafice, kartografii i systemach informacji geograficznej. Są to np. ortofotomapy "Ziemia jako sztuka", trójwymiarowe wizualizacje terenu, wirtualne panoramy, wirtualne spacery.


Łukasz Ziębalukaszieba@me.com
www.vinkdesign.pl
Tel.: +48 888-795-026

VINKDESIGN zajmuje się graficzną obsługą firm. Projektujemy strony internetowe, logotypy, ulotki i wizytówki. Pomagamy klientom zaistnieć w sieci poprzez pozycjonowanie i kampanie reklamowe.

Małgorzata Chycpracownia@bymouse.pl
www.bymouse.pl
Tel.: +48 606-36-97-97

By Mouse to studio graficzne DTP, pracownia edytorska i agencja reklamowa jednocześnie. Specjalizujemy się w składzie i łamaniu tekstu oraz przygotowaniu do druku rozmaitych publikacji. Zapewniamy kompleksową obsługę, oferując usługi graficzne i typograficzne oraz redakcyjne i korektorskie, tworzymy identyfikację wizualną oraz projektujemy i wdrażamy strony WWW.


Marcelina Prokop i Joaśka Turkawska


Kraków
mamma@mammaart.pl

Tel.: +48 698-322-258

Naszą specjalnością jest fotografia dziecięca.
Fotografujemy: niemowlaki, przedszkolaki, pierwszoklasistów oraz dzieci starsze. Realizujemy sesje fotograficzne ciążowe, rodzinne, reportaże foto z chrztów oraz z uroczystości i imprez dla maluchów. Z wykonanych fotografii projektujemy i drukujemy na różnych podłożach ciekawe: fotoalbumy, kalendarze, książeczki, pocztówki, zaproszenia i inne drobne publikacje.
Ponadto projektujemy grafikę do internetu, tworzymy i aktualizujemy strony internetowe.

Marta Czerwińska

ul. Pod Fortem 2a/1
31-302 Kraków
biuro@actiff.pl
www.actiff.pl
Tel.: +48 12 62-62-098

Actiff zajmuje się obsługą graficzną firm, klientów indywidualnych, drukarń i agencji reklamowych.
W ramach poligrafii: wizytówki, ulotki, foldery, katalogi, albumy, reklama prasowa, plakaty. W ramach reklamy zewnętrznej: billboardy, bannery, siatki, grafika wystawiennicza, plansze, roll-upy, kasetony, grafika na samochodach, druk wielkoformatowy. W ramach identyfikacji wizualnej: opracowanie nazwy firmy, logotypu, kolorystyki firmowej, druków firmowych, elementów zewnętrznego wizerunku firmy: szyldów, witryn, samochodów firmowych, stoisk targowych. W ramach multimediów: strony www, bannery flash, pop-upy, animacje, mailing.


Marzena Stochmanastoch@wp.pl
www.manafactory.pl
Tel.: +48 602-27-47-10

MANAFACTORY.pl

Mam na imię Mana. Jestem graphic designerem, a od niedawna także blogerką. Projektuję strony internetowe, identyfikacje wizualne, foldery, katalogi dla firm i każdego, kto potrzebuje zaistnieć w sieci, czy w biznesie.

Zapraszam na moją stronę www.


Michał Bąk

ul. Długa 27/25
31-143 Kraków
biuro@redwoodstudio.pl
www.redwoodstudio.pl
Tel.: +48 795-44-55-05

Firma działa w czterech obszarach.
1. Reklama poligraficzna: DTP, identyfikacja wizualna, reklama zewnętrzna, kreacja, projekty graficzne, logotypy, przygotowanie materiałów związanych z drukiem.
2. Obszar Internetu i multimediów: prezentacje multimedialne, spoty video.
3. Obszar outdoor: plafony, billboardy, konstrukcje reklamowe, druk wielkoformatowy, oklejanie pojazdów.
4. Fotografia: fotografia produktowa, krajobrazowa,  portretowa, wizaż i stylizacja.
"Z żaru wyobraźni w las pomysłów! – Reklamujemy inteligentnie!"

Michał Kwietniewskibiuro@doble.com.pl
www.doble.com.pl
Tel.: +48 509-145-826

Studio "Doble" przygotowuje do druku różnorodne projekty graficzne, a w szczególności: ulotki, plakaty, kalendarze, teczki, banery, billboardy. Projektujemy także wzory siatek, wykrojników na opakowania oraz pełną grafikę na nie, z uwzględnieniem specjalnych uszlachetnień np. coldstamping i hotstamping.
"Doble" prowadzi też doradztwo w zakresie przygotowania projektów graficznych realizowanych różnymi technologiami i technikami druku np. offsetem, sitodrukiem, drukiem wielkoformatowym.
Na życzenie Klientów graficy i poligrafowie "Doble" dopilnują wszelkich szczegółów produkcyjnych tak, aby realizowane zlecenia spełniały najwyższe wymagania jakościowe.


Sławomir Fritz

ul. Dworcowa 9B m. 17
30-556 Kraków
slawekfritz@op.pl

Tel.: +48 512-09-44-37

"Studio F" specjalizuje się w przygotowaniu do druku pozycji dziełowych utrudnionych między innymi: książek beletrystycznych, poezji, podręczników, bajek, encyklopedii, broszur okolicznościowych i firmowych. Przygotowanie to obejmuje: redakcję merytoryczną i techniczną tekstu, projekty okładek, logotypów i layoutów, obróbkę grafiki, składanie, łamanie, korekty tekstu, a także dobór optymalnej z punktu widzenia klienta drukarni. Wykonujemy także: katalogi, cenniki, ulotki, metki, naklejki, wizytówki i inne drobne druki reklamowe.

Witold Szozda

ul. Piłsudskiego 20
39-400 Tarnobrzeg
drukarnia@neiko.pl
www.neiko.pl
Tel.: +48 668-844-075

Zajmujemy się kolorowym i czarno-białym drukiem cyfrowym, drukiem offsetowym i drukiem wielkoformatowym solwentowym. Specjalizujemy się w usługach poligraficzno-reklamowych, w tym przede wszystkim w niskonakładowym druku książek, broszur, plakatów, ulotek, wizytówek, naklejek, etykiet i bloczków samokopiujących. Wykonujemy prace od projektu, przez druk po introligatorstwo. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://sklep.neiko.pl/